Realizace HLINĚNÝCH OMÍTEK a TADELAKTU

     HLÍNA DO MODERNÍHO INTERIÉRU

 
     Hliněné omítky Tieraffino představují průlom v oblasti ekologického, estetického a zdravého bydlení! Tyto omítky nejenže ztělesňují esenci pohodlí a zdravého životního stylu, ale také představují velký krok vpřed pro moderní nízkoenergetické a pasivní domy, tradiční stavby a neocenitelný přínos pro zlepšení atmosféry ve starších panelových domech. 
 
 
     Příroda v srdci vašeho domova - to jsou hliněné omítky Tieraffino. 
 
     Jako čistě přírodní produkt, který se může pochlubit absencí jakéhokoli hydraulického pojiva a škodlivých přísad, jsou tyto omítky složeny pouze z vysoce kvalitního jílu, který působí jako pojivo, a z písku. Díky tomu je jejich zpracování snadné a nabízejí téměř nekonečné možnosti tvarování povrchu, což vám umožní vyjádřit váš osobní styl pomocí designově variabilních a přírodních přísad. 
 
     Výběr hliněné omítky by měl být pečlivě zvážen s ohledem na obsah jílu. Správný poměr jílu zajišťuje optimální pojivost a minimalizuje riziko smršťovacích trhlin, které jsou během procesu sušení přirozené a nejsou na škodu, neboť jsou skryty finální vrstvou, zatímco zlepšují provázání a přilnavost mezi vrstvami. 
 
 
      Jednou z klíčových vlastností hliněných omítek Tieraffino je jejich schopnost regulovat relativní vlhkost vzduchu v místnosti, čímž vytvářejí ideální mikroklima pro vaše bydlení. Díky správnému složení a tloušťce omítky jsou schopny vzduch v místnosti buď zvlhčovat, nebo naopak odebírat vzdušnou vlhkost. 
 
     Pro alergiky jsou hliněné omítky Tieraffino doslova požehnáním. Mají unikátní schopnost pohlcovat škodlivé látky, jako je cigaretový kouř či kuchyňské pachy, udržovat přirozenou vlhkost a akumulovat teplo, které následně dvakrát efektivněji vyzařují zpět do místnosti, oproti standardním omítkám. Jejich vynikající zvukově-izolační vlastnosti jsou pak při rekonstrukcích interiérů panelových domů neocenitelné. 
 
     Hliněné omítky Tieraffino jsou synonymem pro moderní interiér, který oplývá zdravým mikroklimatem. Jsou ideální volbou do všech místností vašeho domova, zejména pak do obývacího pokoje, ložnice a dětských pokojů, kde trávíme nejvíce času. 
 
 
      V koupelně pak oceníte jejich schopnost "lapat páru", kterou lze dokonale kombinovat s dlaždicemi nebo marockým štukem Tierrafino Tadelakt. Sbohem zamlžená zrcadla a plíseň v rozích! Marocký štuk Tierrafino Tadelakt, vhodný pro stěny ve styku s vodou, umožňuje vytvořit dokonce i umyvadla nebo vany v jednotném designu a odstínu. 
 
Přijměte do svého domova hliněné omítky Tieraffino a vdechněte mu kousek přírody, pohodlí a zdraví!

hliněná omítka, hliněné omítky, marocký štuk, tadelakt, hliněný tadelakt, hliněná...

Vytvořeno službou Webnode